Nefes Koçluğu Seansı

2000₺

Online olarak yapılacak olan Nefes Koçluğu Seansı ortalama 1,5 saat sürmektedir. Düzenli olarak yapılan nefes çalışmalarımızda ana hedef doğru nefes almayı öğrenmek, ciğerlerimize doğru, yeterli ve bütünsel nefes alınmasını sağlamak, alma-verme dengesini kurarak sevmek ve sevilmeyi de öğrenmek, sağlıklı uzun yaşamak, huzur ve mutluluk, bolluk ve bereketi yakalamaktır.

Günümüzde insanlar her gün birçok uyarana maruz kalıyorlar, hızına yetişilemeyen hayatın içerisinde yeteri kadar hareket edemedikleri ve sağlıklı ve düzenli beslenemedikleri için, bedenlerinde biriken stresin de etkisiyle doğru nefes almıyorlar, bu da insanların devamlı yorgun olmasına ve sinirsel olarak gergin olmasına neden oluyor. Hâlbuki nefesimiz yaşam enerjimizdir. Bu yaşam enerjisi içerisine duygusal, mental ve fiziksel bedeni alır. Ve nasıl nefes aldığın nasıl hissettiğini ve nasıl düşündüğünü ve dolayısıyla nasıl davrandığını etkiler. 

Yanlış nefes alışkanlıklarını tespit etmek, nerede tetiklendiğini, nerede ortaya çıktığını fark etmek bunlar üzerine çalışarak, onları değiştirmek için en önemli ve birinci adımdır. 

Düzenli olarak yapılan nefes koçluğu seanslarımızla solunum sistemini açmakla kalmaz, aynı zamanda stresi azaltır, zihin-beden bağlantısını birleştirir ve derinleştirir, farkındalığın yükseltmesine ve duygusal travmaların iyileştirmesine yardımcı olur. İnsanın evrenle devamlı ve tam olarak bağlantıda kalmasını sağlar. Çünkü bizim evrenle madde boyutunda temas ettiğimiz en önemli şeydir NEFES..