ThetaHealing

2000₺

Çalışılacak konuya göre değişmekle birlikte ortalama 1-1,5 saat gibi süren seanslarımız online olarak yapılır. Seans öncesi dinlenmiş ve yeterince su içilmiş olması önemlidir. Online olarak yapılacak olan Theta seansı için Theta uygulayıcımız ile tarih konusunda uygunluğun teyitleşilmesi gerekmektedir.

ThetaHealing, Teta beyin dalgalarını kullanarak fiziksel, psikolojik ve ruhsal sağlık, zenginlik veya sevgi hedeflerine ulaşmamızı engelleyen sınırlayıcı bilinçaltı inançlarımızı değiştirmemize yardımcı olmak için tasarlanmış, meditasyon bazlı bir şifa tekniğidir.

Teta beyin dalgaları, zihnimizin bilinç ve bilinçaltı arasında yer alan, anıların ve duyguların depolandığı, inanç ve davranışların oluştuğu kısmını yönetmektedir. Teta dalgaları her zaman yaratıcıdır, ilham ve maneviyat duygularıyla da karakterize edilir. Bu zihinsel durumun, sınırlayıcı inançları temizlemek ve olumlu düşünmek için zihnimizi yeniden programlamamıza izin verdiğine inanmaktayız. 

ThetaHealing tekniği, bir kişinin bilinçli ve bilinçsiz zihnindeki inançların, fiziksel sağlığını etkileyebilecek olan duygusal refahını doğrudan etkilediği fikrine dayandığı için; sağlık konularında ThetaHealing'in her zaman geleneksel tıpla birlikte kullanılması tavsiye edilir.