Yıllık Öngörü Danışmanlığı

3000₺

Öngörü danışmanlığında; hayatta çıkacak fırsatları ıskalamamak, olumsuz koşullara tedbir almak için büyük gezegen geçişleri ve ay/güneş tutulmalarının haritanıza etkisi yorumlanır. Doğum yerinin ve tarihinin ay, yıl, gün ve saat olarak bilinmesi gerekmektedir. İstediğiniz astroloğumuzla oluşturacağınız randevu günü zoom üzerinden gerçekleştirilecek seans ortalama 2 saat sürmektedir.

Astrolojiyle ilgili en merak edilen konulardan biri de hayatımızda olacak olan olaylardır. Haritanızın kadersel yönlerini keşfetmek ve sizi hangi olayların ve durumların beklediğini öngörmek üzere yaptığımız çalışmadır. Görüşmenin gerçekleştiği tarihten itibaren önümüzdeki 1 senelik dönemi içerir. Bu sürecin büyük başlıkları, sürecin en belirgin konuları, yaşayacağınız belli başlı etkileri, gelişmeleri verir ve tüm bunları olumlu olarak kullanabilmek için rehberlik niteliğindedir.
Yıllık öngörü danışmanlığı için en az 3-4 öngörü tekniğinden yararlanmaktayız. Transitler, güneş dönüş haritaları (solar return), solar arc, ilerletilmiş haritalar (progress), profeksiyon teknikleriyle 1 yıl içerisinde hangi aşamalardan geçeceğimizi gösterir. Ayrıca yıl içerisindeki tutulmalar gibi gökyüzü etkilerinin yorumlarını alabilirsiniz.
Danışmanlık almak isterseniz, doğum gününüz ve yerinizi biliyor ancak saat konusunda net değilseniz öncesinde doğum saati bulma tekniği olan rektifikasyon danışmanlığı alabilirsiniz .