Healy Frekans Cihazı Nedir?

healy frekans cihazi nedir

Nedir Bu Healy Frekans Cihazı?

Kuantum fiziği ile ilgili temel kavramlarında şöyle bahsedilir; Evren’deki her şey aynı anda hem dalga hem de tanecik doğasına sahiptir. Ve evrende bulunan her şey titreşim halindedir.

Bildiğimiz gibi tüm maddeler atomlardan oluşuyor. Evet, hücrelerde atomlardan oluşuyor. Tipik bir insan hücresi ortalama 100 trilyon atomdan oluşur. Yaşımızın ilerlemesi, merkezinden ayrılan zihnimiz, dışsal etkenler nedeniyle hasar gören hücrelerimiz olması gereken ideal titreşim seviyelerinden aşağılara düşerek görevlerini yerine getiremezler. Bunu frekans düşmesi olarak da adlandırabiliriz. Bu şekilde ideal hücre zarı gerilimine sahip olmayan hücreler organların ve sistemlerin görevlerini yerine getirmesine engel

olur. Ve hastalıklarımız oluşur. Hem fiziksel hem ruhsal olarak.

Sağlıklı hücre -70 mv akım olarak kabul edilen seviyede olurken hastalanan hücreler -30, tümörlü hücreler -20 seviyesine düşerler ve son olarak 0 seviyesinde hücre ölümü gerçekleşir.

Bu bilgileri neden yazdım? Çünkü tatmin edici bir yaşam için bizi denge, güven ve konfor ile güçlendirmeyi hedefleyen Healy frekans cihazı vücudumuzun ihtiyaç duyduğu frekansları ve titreşim bozulmalarını tespit ederek uygun enerji frekanslarını mikro akım ile hücrelerimize gönderip, enerjiyi düzenler.

Healy Alman menşeli TimeWaver markasının bir ürünüdür. Uzun yıllar kullanılan frekans teknolojilerinin gelişmiş ve bireysel kullanıma yönelik olan taşınabilir halidir diyebiliriz.

Küçük, yaklaşık 35gr, ama çok yönlü bir cihaz olan Healy kullanımı çok kolay. Apple veya Android akıllı telefon üzerinden kontrol edilir ve biyoenerjik alanımızı yaşamımızın birçok önemli alanı için uyumlu hale getirmek üzere Individualized Microcurrent Frequency (kişiselleştirilmiş Mikroakım Frekansı) < IMF >; programlarını kullanır. Akıllı telefon kullanmayı bilen herkes bu cihazı kullanabilir. Ve küçük ve giyilebilir olduğundan dolayı otururken, yürürken, yemek yaparken, çalışırken, yoldayken, ders dinlerken her durumda kullanabilirsiniz.

Her kişiye ve bedenin tümüne aynı frekans mı gönderiliyor?

Organların, psikolojik durumların ideal frekans aralıkları aynı değildir. Healy’nin sizi kendine hayran bırakacak en önemli özelliği kişiden kişiye hatta andan ana kişinin ihtiyacının farklı olduğu gerçeğine göre çalışması ve her kullandığımızda o andaki durumumuza göre farklı aralıklarla mikro akım sinyali göndermesidir.

Cihazın sağlık üzerinde kötü bir etkisi var mıdır?

Cihazın radyasyon gibi sağlık üzerinde herhangi bir olumsuzluğa sebebiyet verecek bir özelliği yoktur.

Frekans uygulamalarını nasıl destekleyebilirim?

Olumlu etkilerini daha da arttırmak için aşağıdaki rutinleri günlük yaşamınıza dâhil etmenizi öneririz:

• Sabah en az bir litre ve öğleden sonra 1/2 litre temiz, sağlıklı su içilmelidir (yemeklerden önce ve sonra 30 dakika boyunca su içmeyin).

• Mümkünse, biyoenerjik potansiyeli topraklama yoluyla serbest bırakın: en az 15 dakika dışarıda çıplak ayakla yürüyüş (bu, doğal elektrik potansiyel dengelemesini sağlar).

• Enerji akışınızı hareke geçirmek için temiz havada egzersiz yapın - bunu yaparken Healy'nizi kullanabilirsiniz.

• Doğal ve dengeli beslenmeye özen gösterin.

Biraz da kullanım alanından bahsedelim mi?

Healy’nin kullanım alanı çok geniş.

• Tüm auramızın çakralarımızla birlikte değerlendirerek nasıl titreştiğini ve dengesizlik durumunun da hangi bilinçaltı sorunlarından kaynaklandığını görebiliyoruz.

• Altın Döngü Programları: Denge, fiziksel fonksiyonları, Varlık, duygusal fonksiyonları enerjik olarak dengelerken, Saflık programıyla enerjik dengesizliğin çevresel sebeplerinden arınmayı sağlamak için boşaltım organlarını uyarır.

• Duygusal ve Ruhsal Esenlik, Genel memnuniyet sisteminin arttırılması, Biyoenerjetik destek gereken durumlarda

• Biyoenerjik Uyumun desteklenmesinde, menstrüasyon dönemi ağrıları, gıda intoleransı, enfeksiyon gibi durumlarda destekleyici olarak kullanılabilir,

• Cilt programı, İş programı, Zindelik, Öğrenme ve Güzellik programları da vardır.

• Meridyenler, Sıhhat ve Uyku programları da en çok tercih edilen programlar arasındadır.

• Ayrıca; Alaska Değerli Taş İksirleri, Avusturalya Çalı Çiçekleri, Bach Çiçekleri, I-Ching, Schussler Tuzları, Homeopati, Amoniasitler ve Dijital Beslenme gibi programlar için ölçüm yapılıp ihtiyaç belirledikten sonra frekans gönderilerek kullanılabilir.

• Peki Healy Cihazını sadece kişilerde değil, ortam, eşya ve hayvanlar için de kullanabildiğimizi biliyor muydunuz?

Healy’yi yalnızca aşağıdaki durumlarda kullanmıyoruz:

• Hamile kadınlarda kullanılması uygun değildir • Epilepsi hastalarında kullanılması uygun değildir

• Tedavi alanında metalik yabancı cisimler varsa, kalp pilleri ya da implante edilmiş defibrilatörler mevcutsa kullanılması uygun değildir

Son olarak genel uyarımızı yapmamız gerekiyor :

Healy cihazının sunduğu Individualized Microcurrent Frequency (IMF) programları tıbbi uygulamalar değildir. Bunlar herhangi bir hastalığı veya tıbbi durumu iyileştirmek, tedavi etmek, hafifletmek, teşhis etmek veya önlemek üzere tasarlanmamıştır.

Healy programları, profesyonel tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavi yerine geçecek şekilde değerlendirilmemelidir. Bu tür tavsiyeleri her zaman nitelikli bir tıp uzmanından almalısın. Bir

sağlık problemin varsa veya sağlık problemin olduğundan şüpheleniyorsan veya bir sağlık uzmanının bakımı altındaysan Healy’yi kullanmadan önce uzmanına danışmalısın.

SEANS yapabilmesi için tam isim soyisim, profil resmi, doğum tarihi ve yeri, ikamet edilen şehir bilgilerinin gönderilmesi gerekmektedir. Bu bilgiler analiz için gerekli olan bilgilerdir.

Analiz ve Seans uzaktan yapılacaktır.

Seansınızdan sonra eğer cihazı satın almak ve kendinize, ailenize ve yakın çevrenize kullanmak  isterseniz bize Whatsapp numaramızdan ya da e-mail ile ulaşabilirsiniz.

Randevular, randevudan 72 saat öncesine kadar yalnızca bir kez yeniden planlanabilir; İptal ve geri ödeme yoktur.

Verilen danışmanlıklar ve hizmetler hiçbir şekilde tıbbi tedavi, teşhis ve tıp bilimi alanına giren hiçbir hizmeti kapsamamaktadır.